Fethiye Seyahat
KURUMSAL
HAKKIMIZDA
Firmamız adına sizleri saygıyla selamlıyorum.
1986 yılında Fethiye lisesinden mezun oldum.Mezuniyetimin sonrası bir cok alanda ticari faaliyette bulundum.Babamın eski meslegi olan şöförlügü 1992 yılında kurulan fethiye koop'a 1995 yılında katıldım. 1995-2000 yılları arasında sehirler arası otobüs şöförlüğü ve idarecilik yaptım. 2000 yılında kooperatif başkanlıgı yaptım. 24 subat 2005 tarihinde karayolu taşımacılık kanununda yapılan köklü depişiklikler neticesinde gerekli nedenlerden dolayı üyelerimizden olusan Fethiye seyahat Tas.Tur.Tic. ve lti.sti 'yi kurduk.

Kurmuş oldugumuz şirketimizde şirket müdürü olarak görev yapmaktayım.sektörün içinden gelen biri larak birligimizin menfaatlerini ön plana alıp ülkemizde pekck sektördeki yönetimlerle özemle aranan dürüstlük ilkesini prensip edinip meslegimiz icerisindeki örnek bir yönetici olmayı hedef seçtim.

Arkadaslarımın bana vermiş oldugu degerin bilincinde olarak herzaman siz sayın ylcularımızı'da hizmetin en güzelini vermeye gösterecegim.
Seyahatlarımızda buluşmak dilegiyle.

TARİHÇE
1992 yılından önce yayla antalya yolu fethiye,dalaman,ortaca,köycegiz,marmaris,Fethiye Mugla,bodrum,fethiye,burdur,ısparta,yollaında düzenli bir sekilde tasımacılık yapılamamaktaydı.1992 yılından sonra bu güzergahlarda düzenli bir şekilde taşımacılık işlemlerini başlatmıştır.

 
mevcut web adresimizin uzantısı com.tr olarak değişmiştir.

Onlıne biletlerimizi www.fethiyeseyahat.com.tr adresinden veya obilet.com 'dan temin edebilirsiniz.